Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: action
es: acción

en: Published
es: Publicado

en: Publishing options
es: Opciones de publicación

en: Not published
es: No publicado

en: Published status
es: Estado de publicación

en: Publish taxonomy term
es: Publicar término de taxonomía

en: Unpublish taxonomy term
es: Despublicar término de taxonomía
