Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: action
is: gerð

en: Published
is: Útgivið

en: Publishing options
is: Útgávumøguleikar

en: Not published
is: Ikki útgivið
