Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to rm translation catalogue (5 entries)

en: Status
rm: situaziun giuridica

en: action
rm: acziun

en: Published
rm: edir

en: Published status
rm: situaziun giuridica edir

en: Publish taxonomy term
rm: edir
