Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: action
ru: действие

en: Published
ru: Опубликовано

en: Publishing options
ru: Настройки публикации

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Publish taxonomy term
ru: Опубликовать термин таксономии

en: Unpublish taxonomy term
ru: Снять с публикации термин таксономии
