Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: action
az: hərəkət

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Published status
az: Dərc statusu
