Taxonomy Term Status (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: action
da: handling

en: Published
da: Udgivet

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Publish taxonomy term
da: Publicér taksonomiterm

en: Unpublish taxonomy term
da: Afpublicér taksonomiterm
