Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: action
et: toiming

en: Published
et: Avaldatud

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Published status
et: Avaldamise staatus
