Taxonomy Term Status (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: action
sv: åtgärd

en: Published
sv: Publicerad

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Publish taxonomy term
sv: Publicera taxonomiterm

en: Unpublish taxonomy term
sv: Avpublicera taxonomiterm
