Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: view
ca: mostra

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Good
ca: Bona

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Rules
ca: Regles

en: Ok
ca: D'acord

en: About
ca: Detalls

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Uses
ca: Usos

en: The content type %name has been updated.
ca: El tipus de contingut %name s'ha actualitzat.

en: The content type %name has been added.
ca: El tipus de contingut %name s'ha afegit.

en: Poor
ca: Fluix

en: Added content type %name.
ca: Tipus de contingut %name afegit.

en: %type_name: Create new content
ca: %type_name: Crea nou contingut

en: %type_name: Edit own content
ca: %type_name: Edita el contingut propi

en: %type_name: Edit any content
ca: %type_name: Edita qualsevol contingut

en: %type_name: Delete own content
ca: %type_name: Suprimeix el contingut propi

en: %type_name: Delete any content
ca: %type_name: Suprimeix qualsevol contingut
