Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: view
is: skoða

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: View
is: Skoða

en: Email
is: Netfang

en: Good
is: Gott

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Rules
is: Reglur

en: About
is: Um

en: The content type %name has been updated.
is: Efnisgerðin %name hefur verið uppfærð.
