Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: view
jv: tampilan

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: View
jv: Tampilan

en: Good
jv: Apik

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: The content type %name has been updated.
jv: Tipe konten %name uwis diupdate.

en: The content type %name has been added.
jv: Tipe konten %name uwis ditambah.

en: Added content type %name.
jv: Nambahi tipe konten %name.

en: %type_name: Create new content
jv: %type_name: Gawé kontèn anyar

en: %type_name: Edit own content
jv: %type_name: Ngubah kontèné dhéwé

en: %type_name: Edit any content
jv: %type_name: Ngubah sembarang kontèn

en: %type_name: Delete own content
jv: %type_name: Mbusak kontène dhéwé

en: %type_name: Delete any content
jv: %type_name: Mbusak sembarang kontèn
