Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: view
mr: दाखवा

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: View
mr: बघा

en: Email
mr: ईमेल

en: Good
mr: चांगला

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Ratings
mr: श्रेणी
