Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: view
no: vis

en: Name
no: Navn

en: General settings
no: Generelle innstillinger

en: View
no: Vis

en: Email
no: E-post

en: Good
no: Bra

en: This field is required.
no: Dette feltet er obligatorisk.

en: node
no: innhold

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Other
no: Annet

en: Rules
no: Regler

en: About
no: Om

en: Notification settings
no: Varslingsinnstillinger

en: Uses
no: Bruker

en: The content type %name has been updated.
no: Innholdstypen %name er oppdatert.

en: The content type %name has been added.
no: Innholdstypen %name er opprettet.

en: Poor
no: Svak

en: Added content type %name.
no: Innholdstypen %name opprettet.

en: %type_name: Create new content
no: %type_name: Opprett nytt innhold

en: %type_name: Edit own content
no: %type_name: Rediger eget innhold

en: %type_name: Edit any content
no: %type_name: Rediger alt innhold

en: %type_name: Delete own content
no: %type_name: Slett eget innhold

en: %type_name: Delete any content
no: %type_name: Slett alt innhold
