Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: view
ro: afișează

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: View
ro: Afişează

en: Email
ro: email

en: Good
ro: Bun

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: node
ro: nod

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Rules
ro: Reguli

en: About
ro: Despre

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Uses
ro: Foloseşte

en: The content type %name has been updated.
ro: Tipul de conţinut %name a fost actualizat.

en: The content type %name has been added.
ro: Tipul de conţinut %name a fost adăugat.

en: Added content type %name.
ro: Am adăugat tipul de conţinut %name.

en: %type_name: Create new content
ro: %type_name: Creați conținut nou

en: %type_name: Edit own content
ro: %type_name: Editați propriul conținut

en: %type_name: Edit any content
ro: %type_name: Editați orice conținut

en: %type_name: Delete own content
ro: %type_name: Ștergeți propriul conținut

en: %type_name: Delete any content
ro: %type_name: Ștergeți orice conținut
