Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: view
sk: zobraziť

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Good
sk: Dobré

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: node
sk: obsah

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Email Body
sk: Text e-mailu

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Email Subject
sk: Predmet e-mailu

en: About
sk: Informácie o

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Uses
sk: Používa

en: The content type %name has been updated.
sk: Typ obsahu %name bol aktualizovaný

en: The content type %name has been added.
sk: Typ obsahu %name bol pridaný.

en: Poor
sk: Slabé

en: Added content type %name.
sk: Pridaný typ obsahu %name.

en: %type_name: Create new content
sk: %type_name: Vytvoriť nový obsah

en: %type_name: Edit own content
sk: %type_name: Upraviť vlastný obsah

en: %type_name: Edit any content
sk: %type_name: Upraviť ľubovoľný obsah

en: %type_name: Delete own content
sk: %type_name: Odstrániť vlastný obsah

en: %type_name: Delete any content
sk: %type_name: Odstrániť ľubovoľný obsah
