Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: view
ar: عرض

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Good
ar: جيد

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: node
ar: عقدة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Ok
ar: حسنًا

en: About
ar: حول

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: rules
ar: القواعد

en: The content type %name has been updated.
ar: تم تحديث نوع المحتوى %name.

en: The content type %name has been added.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.

en: Added content type %name.
ar: أُضيف نوع المحتوى %name.

en: %type_name: Create new content
ar: %type_name: إنشاء محتوى جديد

en: %type_name: Edit own content
ar: %type_name: تحرير محتواه

en: %type_name: Edit any content
ar: %type_name: تحرير المحتويات

en: %type_name: Delete own content
ar: %type_name: يحذف محتوياته

en: %type_name: Delete any content
ar: %type_name: حذف أي محتوى
