Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: view
be: глядзець

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Good
be: Добры

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: node
be: матэрыял

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Rules
be: Правілы

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: The content type %name has been updated.
be: Тып змесціва %name быў абноўлены.

en: The content type %name has been added.
be: Тып змесціва %name быў даданы.

en: Added content type %name.
be: Дадаць тып змесціва %name.

en: %type_name: Create new content
be: %type_name: Стварыць новае змесціва

en: %type_name: Edit own content
be: %type_name: Рэдагаваць уласнае змесціва

en: %type_name: Edit any content
be: %type_name: Рэдагаваць любое змесціва

en: %type_name: Delete own content
be: %type_name: Выдаліць уласнае змесціва

en: %type_name: Delete any content
be: %type_name: Выдаліць любое змесціва
