Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: view
bg: преглед

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: node
bg: възел

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: The content type %name has been updated.
bg: Типът съдържание %name беше обновен.

en: The content type %name has been added.
bg: Типът съдържание %name беше добавен.

en: Added content type %name.
bg: Прибавен е тип съдържание %name.
