Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Good
bo: བཟང

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: The content type %name has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: The content type %name has been added.
bo: ནང་དོན་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Added content type %name.
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་%name་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: %type_name: Create new content
bo: %type_name། ནང་དོན་གསར་བ་བཟོ་བ

en: %type_name: Edit own content
bo: %type_name། རང་ཉིད་ཀྱི་ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: %type_name: Edit any content
bo: %type_name། ནང་དོན་གང་རུང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: %type_name: Delete own content
bo: %type_name། རང་ཉིད་ཀྱི་ནང་དོན་སུབ་པ།

en: %type_name: Delete any content
bo: %type_name། ནང་དོན་གང་རུང་སུབ་པ།
