Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: view
cs: zobrazit

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Good
cs: Dobré

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: node
cs: uzel

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Notification settings
cs: Nastavení upozornění

en: Uses
cs: Použití

en: The content type %name has been updated.
cs: Typ obsahu %name byl aktualizován

en: The content type %name has been added.
cs: Typ obsahu %name byl přidán.

en: Poor
cs: Špatné

en: Added content type %name.
cs: Přidán typ obsahu %name.

en: %type_name: Create new content
cs: %type_name: Vytvořit nový obsah

en: %type_name: Edit own content
cs: %type_name: Upravit vlastní obsah

en: %type_name: Edit any content
cs: %type_name: Upravit jakýkoli obsah

en: %type_name: Delete own content
cs: %type_name: Smazat vlastní obsah

en: %type_name: Delete any content
cs: %type_name: Smazat jakýkoli obsah
