Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: view
dz: སྟོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: The content type %name has been updated.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནུག།

en: The content type %name has been added.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།

en: Added content type %name.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ %name འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ནུག།
