Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: view
gl: vista

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: View
gl: Ver

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Good
gl: Bo

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: node
gl: nodo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Ok
gl: Correcto

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: The content type %name has been updated.
gl: Actualizouse o tipo de contido %name.

en: The content type %name has been added.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: Poor
gl: Pobre

en: Added content type %name.
gl: Engadiuse o tipo de contido %name.

en: %type_name: Create new content
gl: %type_name: Crear un novo contido

en: %type_name: Edit own content
gl: %type_name: Editar contido propio

en: %type_name: Edit any content
gl: %type_name: Editar calquera contido

en: %type_name: Delete own content
gl: %type_name: Borrar contido propio

en: %type_name: Delete any content
gl: %type_name: Eliminar calquera contido
