Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: view
ka: ნახვა

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Good
ka: კარგი

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა
