Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: view
kk: карау

en: Name
kk: Аты

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Other
kk: Басқа

en: The content type %name has been updated.
kk: %name контент түрі жаңартылды.

en: The content type %name has been added.
kk: %name контент түрі қосылды.

en: Added content type %name.
kk: Қосылған %name мазмұн типі
