Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Ok
kn: ಸರಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Poor
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟ
