Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: view
ku: پیشاندان

en: Name
ku: ناو

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Good
ku: باشە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: node
ku: گرێ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: The content type %name has been updated.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name نوێکرایەوە.

en: The content type %name has been added.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.

en: Added content type %name.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.

en: %type_name: Create new content
ku: %type_name: درووستکردنی ناوەڕؤکی نوێ

en: %type_name: Edit own content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی ناوەڕۆکی خۆ

en: %type_name: Edit any content
ku: %type_name: دەسکاریکردنی هەموو ناوەڕۆکەکان

en: %type_name: Delete own content
ku: %type_name: سڕینەوەی ناوەڕؤکی خۆ

en: %type_name: Delete any content
ku: %type_name: سڕینەوەی هەموو ناوەڕۆکەکان
