Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: view
lt: peržiūrėti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Good
lt: Gerai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: node
lt: mazgas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Rules
lt: Taisyklės

en: About
lt: Apie

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Uses
lt: Naudoja

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Poor
lt: Silpnai

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: %type_name: Create new content
lt: %type_name: Sukurti naują turinį

en: %type_name: Edit own content
lt: %type_name: Redaguoti savo turinį

en: %type_name: Edit any content
lt: %type_name: Redaguoti bet kokį turinį

en: %type_name: Delete own content
lt: %type_name: Pašalinti savo turinį

en: %type_name: Delete any content
lt: %type_name: Pašalinti bet kokį turinį
