Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: view
lv: skatīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Good
lv: Labs

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: node
lv: mezgls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Email Subject
lv: Epasta temats

en: Ok
lv: Labi

en: About
lv: Par

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Uses
lv: Lieto

en: The content type %name has been updated.
lv: Satura veids %name ir atjaunināts.

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: Added content type %name.
lv: Pievienots satura veids %name.

en: %type_name: Create new content
lv: %type_name: Veidot jaunu saturu

en: %type_name: Edit own content
lv: %type_name: Labot savu saturu

en: %type_name: Edit any content
lv: %type_name: Labot jebkuru saturu

en: %type_name: Delete own content
lv: %type_name: Dzēst savu saturu

en: %type_name: Delete any content
lv: %type_name: Dzēst jebkuru saturu
