Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: view
ml: കാണുക

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
