Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: About
my: အကြောင်း

en: %type_name: Create new content
my: %type_name: အသစ်ဖန်တီးရန်

en: %type_name: Edit own content
my: %type_name: ကိုယ်ပိုင် ဆောင်းပါးအား ပြင်ဆင်ရန်

en: %type_name: Edit any content
my: %type_name: မည်သည့် ဆောင်းပါး မဆို ပြင်ဆင်ရန်

en: %type_name: Delete own content
my: %type_name: ကိုယ်ပိုင် ဆောင်းပါးအား ပယ်ဖျက်ရန်

en: %type_name: Delete any content
my: %type_name: မည်သည့် ဆောင်းပါး မဆို ပယ်ဖျက်ရန်
