Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: view
ne: दृश्य

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Good
ne: राम्रो

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: node
ne: नोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: %type_name: Create new content
ne: %type_name: नयाँ सामग्री बनाउनुहोस्

en: %type_name: Edit any content
ne: %type_name: कुनै सामग्रीलाई सम्पादन गर्नुहोस
