Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Ok
ps: سمه ده

en: About
ps: په اړه
