Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: view
pt: ver

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Good
pt: Bom

en: node
pt: nó

en: Configuration
pt: Configuração

en: Other
pt: Outro

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: The content type %name has been updated.
pt: O tipo de conteúdo %name foi atualizado.

en: The content type %name has been added.
pt: O tipo de conteúdo %name foi adicionado.

en: Added content type %name.
pt: Adicionado o tipo de conteúdo %name.

en: %type_name: Create new content
pt: %type_name: Criar novos conteúdos

en: %type_name: Edit own content
pt: %type_name: Editar o próprio conteúdo

en: %type_name: Edit any content
pt: %type_name: Editar qualquer conteúdo

en: %type_name: Delete own content
pt: %type_name: Eliminar o próprio conteúdo

en: %type_name: Delete any content
pt: %type_name: Eliminar qualquer conteúdo
