Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: view
sl: pogled

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: node
sl: vozlišče

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: The content type %name has been updated.
sl: Tip vsebine %name je bil posodobljen.

en: The content type %name has been added.
sl: Tip vsebine %name je bil dodan.

en: Added content type %name.
sl: Dodan tip vsebine %name.
