Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: View
th: ดู

en: Email
th: อีเมล

en: Good
th: ดี

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: node
th: โหนด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: The content type %name has been updated.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้รับการปรับปรุงข้อมูลแล้ว

en: The content type %name has been added.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้ถูกเพิ่มแล้ว

en: Poor
th: แย่

en: Added content type %name.
th: เพิ่มชนิดเนื้อหา %name แล้ว,

en: %type_name: Create new content
th: %type_name:สร้างเนื้อหาใหม่

en: %type_name: Edit own content
th: %type_name:แก้ไขเนื้อหาของตัวเอง

en: %type_name: Edit any content
th: %type_name:แก้ไขเนื้อหาใด ๆ

en: %type_name: Delete own content
th: %type_name:ลบเนื้อหาของตัวเอง

en: %type_name: Delete any content
th: %type_name:ลบเนื้อหาใด ๆ
