Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: view
tr: görüntüle

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Email
tr: E-posta

en: Good
tr: İyi

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: node
tr: düğüm

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: Rules
tr: Kurallar

en: Ok
tr: Tamam

en: About
tr: Hakkında

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Uses
tr: Kullanım

en: rules
tr: kurallar

en: The content type %name has been updated.
tr: %name içerik türü güncellendi.

en: The content type %name has been added.
tr: %name içerik türü eklendi.

en: Poor
tr: Zayıf

en: Added content type %name.
tr: %name içerik türü eklendi.

en: %type_name: Create new content
tr: %type_name: Yeni içerik oluştur

en: %type_name: Edit own content
tr: %type_name: Kendi içeriğini düzenle

en: %type_name: Edit any content
tr: %type_name: Herhangi içeriği düzenle

en: %type_name: Delete own content
tr: %type_name: Kendi içeriğini sil

en: %type_name: Delete any content
tr: %type_name: Herhangi içeriği sil
