Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: view
uk: переглянути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Good
uk: Добре

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: node
uk: матеріал

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: Email Body
uk: Уміст листа

en: Rules
uk: Правила

en: Email Subject
uk: Тема листа

en: Ok
uk: Гаразд

en: About
uk: Про модуль

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Uses
uk: Використання

en: rules
uk: правила

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Poor
uk: Незадовільно

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.

en: %type_name: Create new content
uk: %type_name: Створення нових матеріалів

en: %type_name: Edit own content
uk: %type_name: Редагування власного матеріалу

en: %type_name: Edit any content
uk: %type_name: Редагування будь-яких матеріалів

en: %type_name: Delete own content
uk: %type_name: Видалення власного матеріалу

en: %type_name: Delete any content
uk: %type_name: Видалення будь-якого матеріалу
