Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: view
eo: rigardi

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Good
eo: Bona

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: node
eo: nodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Rules
eo: Reguloj

en: The content type %name has been updated.
eo: La enhavspeco %name estis ĝisdatigita.

en: The content type %name has been added.
eo: La enhavspeco %name estis aldonita.

en: Poor
eo: Febla

en: Added content type %name.
eo: Aldonis enhavspecon %name.

en: %type_name: Create new content
eo: %type_name: kreado de nova enhavo

en: %type_name: Edit own content
eo: %type_name: Redaktado de propra enhvao

en: %type_name: Edit any content
eo: %type_name: Redaktado de iu ajn enhavo

en: %type_name: Delete own content
eo: %type_name: Forigado de propra enhavo

en: %type_name: Delete any content
eo: %type_name: Forigado de iu ajn enhavo
