Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: view
et: näita

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: View
et: Kuva

en: Email
et: E-kiri

en: Good
et: Hea

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: node
et: postitus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Rules
et: Reeglid

en: Ok
et: Olgu

en: About
et: Programmist

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Uses
et: Kasutab

en: rules
et: reeglid

en: The content type %name has been updated.
et: Sisutüüp %name on uuendatud.

en: The content type %name has been added.
et: Sisutüüp %name on lisatud.

en: Added content type %name.
et: Sisutüüp %name lisatud.

en: %type_name: Create new content
et: %type_name: sissekannete lisamine

en: %type_name: Edit own content
et: %type_name: oma sissekannete muutmine

en: %type_name: Edit any content
et: %type_name: kõigi sissekannete muutmine

en: %type_name: Delete own content
et: %type_name: oma sissekannete kustutamine

en: %type_name: Delete any content
et: %type_name: kõigi sissekannete kustutamine
