Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: view
fa: مشاهده

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: View
fa: مشاهده

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Good
fa: خوب

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: node
fa: محتوا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Rules
fa: قوانین

en: Email Subject
fa: عنوان نامه الکترونیکی

en: Ok
fa: تایید

en: About
fa: درباره

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: rules
fa: قوانین

en: The content type %name has been updated.
fa: نوع محتوای %name به‌روز شد.

en: The content type %name has been added.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: Poor
fa: ضعیف

en: Added content type %name.
fa: نوع محتوای %name اضافه شد.

en: %type_name: Create new content
fa: %type_name:ایجاد محتوای جدید

en: %type_name: Edit own content
fa: %type_name: ویرایش محتوای خود

en: %type_name: Edit any content
fa: %type_name: ویرایش هر محتوا

en: %type_name: Delete own content
fa: %type_name: حذف محتوای خود

en: %type_name: Delete any content
fa: %type_name: حذف هر محتوا
