Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: view
fi: näkymä

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Good
fi: Hyvä

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: node
fi: solmu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Rules
fi: Säännöt

en: Email Subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: About
fi: Tietoja

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset

en: Uses
fi: Käyttää

en: rules
fi: säännöt

en: The content type %name has been updated.
fi: Sisällön tyyppi %name on päivitetty.

en: The content type %name has been added.
fi: Sisällön tyyppi %name on lisätty.

en: Poor
fi: Heikko

en: Added content type %name.
fi: Lisätty sisältötyppi %name.

en: %type_name: Create new content
fi: %type_name: Luo uutta sisältöä

en: %type_name: Edit own content
fi: %type_name: Muokkaa omaa sisältöä

en: %type_name: Edit any content
fi: %type_name: Muokkaa mitä tahansa sisältöä

en: %type_name: Delete own content
fi: %type_name: Poista omaa sisältöä

en: %type_name: Delete any content
fi: %type_name: Poista mitä tahansa sisältöä
