Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: view
gu: જુઓ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
