Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: view
hu: megtekintés

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Email
hu: E-mail

en: Good
hu: Jó

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: node
hu: tartalom

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Email Body
hu: Email törzse

en: Rules
hu: Szabályok

en: Email Subject
hu: E-mail tárgya

en: About
hu: Leírás

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: Uses
hu: Használat

en: rules
hu: szabályok

en: The content type %name has been updated.
hu: %name tartalomtípus frissítve lett.

en: The content type %name has been added.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: Poor
hu: Gyenge

en: Added content type %name.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: %type_name: Create new content
hu: %type_name: új tartalom létrehozása

en: %type_name: Edit own content
hu: %type_name: saját tartalom szerkesztése

en: %type_name: Edit any content
hu: %type_name: bármely tartalom szerkesztése

en: %type_name: Delete own content
hu: %type_name: saját tartalom törlése

en: %type_name: Delete any content
hu: %type_name: bármely tartalom törlése
