Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Good
hy: Լավ

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: The content type %name has been updated.
hy: %name բովանդակության տեսակը թարմացված է:

en: The content type %name has been added.
hy: Բովանդակության տեսակը %name ավելացված է:

en: %type_name: Delete own content
hy: %type_name. Ջնջել սեփական բովանդակությունը

en: %type_name: Delete any content
hy: %type_name. Ջնջել ցանկացած բովանդակություն
