Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: View
lo: ພາບລວມ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: %type_name: Create new content
lo: %type_name: ສ້າງເນື້ອໃນໃໝ່

en: %type_name: Edit own content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Edit any content
lo: %type_name: ດັດແກ້ເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ

en: %type_name: Delete own content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນຂອງທ່ານ

en: %type_name: Delete any content
lo: %type_name: ລືບເນື້ອໃນໃດໜຶ່ງ
