Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: view
nl: weergeven

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Good
nl: Goed

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Rules
nl: Regels

en: Email Subject
nl: Onderwerp E-mail

en: About
nl: Over

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: @name form block
nl: formulierblok @name

en: rules
nl: regels

en: The content type %name has been updated.
nl: Het inhoudstype %name is bijgewerkt.

en: The content type %name has been added.
nl: Het inhoudstype %name is toegevoegd.

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Added content type %name.
nl: Inhoudstype %name toegevoegd.

en: %type_name: Create new content
nl: %type_name: Nieuwe inhoud aanmaken

en: %type_name: Edit own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bewerken

en: %type_name: Edit any content
nl: %type_name: Alle inhoud bewerken

en: %type_name: Delete own content
nl: %type_name: Eigen inhoud verwijderen

en: %type_name: Delete any content
nl: %type_name: Alle inhoud verwijderen
