Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: view
nn: vis

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Good
nn: God

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre
