Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: view
pl: przeglądaj

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: View
pl: Widok

en: Good
pl: Dobre

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: node
pl: zawartość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Rules
pl: Reguły

en: Email Subject
pl: Temat emaila

en: About
pl: O stronie

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Uses
pl: Używa

en: rules
pl: reguły

en: The content type %name has been updated.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został zaktualizowany.

en: The content type %name has been added.
pl: Rodzaj zawartości o nazwie %name został dodany.

en: Poor
pl: Słabe

en: Added content type %name.
pl: Dodano rodzaj zawartości %name.

en: %type_name: Create new content
pl: %type_name: Tworzenie nowych wpisów

en: %type_name: Edit own content
pl: %type_name: Edycja własnych wpisów

en: %type_name: Edit any content
pl: %type_name: Edycja dowolnych wpisów

en: %type_name: Delete own content
pl: %type_name: Usuwanie własnych wpisów

en: %type_name: Delete any content
pl: %type_name: Usuwanie dowolnych wpisów
