Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: view
sv: visa

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: View
sv: Visa

en: Email
sv: E-post

en: Good
sv: Bra

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: node
sv: nod

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Other
sv: Övriga

en: Rules
sv: Regler

en: About
sv: Om

en: Notification settings
sv: Inställningar för meddelanden

en: Uses
sv: Använder

en: rules
sv: regler

en: The content type %name has been updated.
sv: Innehållstypen %name har uppdaterats.

en: The content type %name has been added.
sv: Innehållstypen %name har lagts till.

en: Added content type %name.
sv: Innehållstyp %name lades till.

en: %type_name: Create new content
sv: %type_name: Skapa nytt innehåll

en: %type_name: Edit own content
sv: %type_name: Redigera eget innehåll

en: %type_name: Edit any content
sv: %type_name: Redigera innehåll

en: %type_name: Delete own content
sv: %type_name: Radera eget innehåll

en: %type_name: Delete any content
sv: %type_name: Radera innehåll
