Testaments / Testimonials with Ratings (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: view
te: వీక్షించు

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Good
te: మంచి

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
